Ad Soyad :
Hizmet :
Telefon :
Aciklama :
 Başlıksız Belge
HABERLER

EVİNİZİ VE İŞ YERİNİZİ CEP TELEFONUNDAN İZLEME İMKANI VE KOLAYLIĞI SUNAN EATECH KAMERA SİSTEMİ PİYASADA PAHALI ZANNEDİLEN SİSTEMİ ÇOK UYGUN ŞEKİLDE ALMA İMKANI SUNAR İSTERSENİZ KİRALAYIN İSTERSENİZ SATIN ALIN.

 

 

EATECH kamera sistemi evinizdeki çocuğunuzu ve bakıcınızı siz ev dışında olduğunuz zaman kolaylıkla izleme imkanı sunuyor ve aynı şekilde iş yerinizi yerinizde olmadığınız zaman rahatlıkla izleme imkanı sunuyor.

EATECH kamera sistemi kurulum olduktan sonra evinize veya iş yerinize kurulan kayıt sistemi sayesinde hdd e kayıt yapıyor internet üzerinden program sayesinde cep telefonundan tek tuşla izleme imkanı sunuyor isteğiniz doğrultusunda izlediğiniz alanın sesini rahatlıkla duyma olanağı sağlıyor.
Kaydedici cihaza takılan 1 tb. hdd. sayesinde yaklaşık 1 ay boyunca kayıt tutuyor geçmişe dönük kayıtları bilgisayarınız ve cep telefonu üzerinden kolaylıkla izleyebilir istediğiniz görüntülerin saatini ve dakikasını cd ye veya harici belleğe kopyalaya bilirsiniz ihtiyacınıza göre kayıt kapesitesini yükseltebiliyoruz sistemizin güvenlik giriş şifresi sayesinde uzaktan müdahale etme şansını ortadan tamamen kaldırır.
Yetki verilen kişilerede ayrı şifre olanağı sağlanır ister canlı izleme kısıtlaması isterseniz kayıt izleme kısıtlaması kişiye ozel şifreler ile verilir eatech kamera kullanımı çok kolaydır eatech kamera ile eviniz ve iş yerinizdeki internet bağlantısını kullanarak , görüntülerinizi sahip olduğunuz cep telefonundan rahatlıkla izleyebilirsiniz.